You are here

Terviseamet

Paldiski mnt 81, 10617 Tallinn
Telefon: (+372) 794 3500
E-post: kesk@terviseamet.ee
Registrikood: 70008799

 

Terviseamet on avatud
E-R kell 8.00-16.00.
Vastuvõtule registreerimine
üldtelefonil (+372) 794 3500 või
e-postil kesk@terviseamet.ee

Kaart: Terviseamet, Paldiski mnt 81 Tallinn
Klõpsake pildil, et minna kaardile
Pilt: Terviseameti maja
 

Peadirektori vastutusvaldkond

Name Position Telefon E-post
Mari-Anne Härma 794 3500 mari-anne.harma@terviseamet.ee
Ingrid Rooda 794 3500 ingrid.rooda@terviseamet.ee
Merili Sikk 5683 3656 merili.sikk@terviseamet.ee
Olga Galaburda 794 3500 olga.galaburda@terviseamet.ee

Kommunikatsiooni üksus

Name Position Telefon E-post
Simmo Saar 5302 4226 simmo.saar@terviseamet.ee
Eike Kingsepp 5843 9091 eike.kingsepp@terviseamet.ee
Marliis Odamus 794 3507 marliis.odamus@terviseamet.ee

Üldosakond

Name Position Telefon E-post
Brigitte Marlen Makke 794 3500 brigitte.marlen.makke@terviseamet.ee
Aleksandr Spirkin aleksandr.spirkin@terviseamet.ee
Erika Poots 794 3500 erika.poots@terviseamet.ee
Iiris Saluri 794 3500 iiris.saluri.2@terviseamet.ee
Kairi Pikk 794 3500 kairi.pikk@terviseamet.ee
Lidia Šerstneva 794 3500 lidia.serstneva@terviseamet.ee
Liivi Zovo 794 3500 liivi.zovo@terviseamet.ee
Margit Rohusaar 794 3501 margit.rohusaar@terviseamet.ee
Marika Külmallik 794 3500 marika.kulmallik@terviseamet.ee
Mervet Rohtla 794 3500 mervet.rohtla@terviseamet.ee
Siim Maurer 794 3500 siim.maurer@terviseamet.ee
Stella Ilves 794 3517 stella.ilves@terviseamet.ee
Stella Rza-Kulijev 794 3500 stella.rza-kulijev@terviseamet.ee
Tiia Õispuu 794 3500 tiia.oispuu@terviseamet.ee
Ülle Mölder 794 3500 ulle.molder@terviseamet.ee
Urmas Kosk urmas.kosk@terviseamet.ee

Põhja regionaalosakond

Name Position Telefon E-post
Ester Öpik 650 9860 ester.opik@terviseamet.ee
Anna Trapido 794 3710 anna.trapido@terviseamet.ee
Anneli Palusoo 794 3716 anneli.palusoo@terviseamet.ee
Eduard Gusarov 794 3739 eduard.gusarov@terviseamet.ee
Elvi Grigorjeva 794 3743 elvi.grigorjeva@terviseamet.ee
Gea Metus 794 3711 gea.metus@terviseamet.ee
Heleene Sarapuu 794 3756 heleene.sarapuu@terviseamet.ee
Heleri Soolmann 794 3727 heleri.soolmann@terviseamet.ee
Helina Tali 794 3749 helina.tali@terviseamet.ee
Jekaterina Lattu 794 3741 jekaterina.lattu@terviseamet.ee
Juta Varjas 794 3735 juta.varjas@terviseamet.ee
Karmen Ainsalu 794 3720 karmen.ainsalu@terviseamet.ee
Kätlin Vilba 794 3719 katlin.vilba@terviseamet.ee
Leho Kuusk 794 3748 leho.kuusk@terviseamet.ee
Mari-Ly Soomer 794 3736 mari-ly.soomer@terviseamet.ee
Mats Hansen 794 3730 mats.hansen@terviseamet.ee
Mihkel Näks 794 3733 mihkel.naks@terviseamet.ee
Monika Mariell Reinart 794 3729 monika.mariell.reinart@terviseamet.ee
Natalja Võželevskaja 794 3750 natalja.vozelevskaja@terviseamet.ee
Pirge Toms 794 3742 pirge.toms@terviseamet.ee
Raul Sarri 794 3726 raul.sarri@terviseamet.ee
Riina Koit 794 3723 riina.koit@terviseamet.ee
Svetlana Vanina 794 3752 svetlana.vanina@terviseamet.ee

Raplamaa esindus

Name Position Telefon E-post
Ellen Villig 5561 9369 ellen.villig@terviseamet.ee

Järvamaa esindus

Name Position Telefon E-post
Kristiina Seiton 5822 4434 kristiina.seiton@terviseamet.ee
Maie Laos 5349 4354 maie.laos@terviseamet.ee

Lõuna regionaalosakond

Name Position Telefon E-post
Tiia Luht 516 4248 tiia.luht@terviseamet.ee
Anu Aonurm-Helm 5336 6198 anu.aonurm-helm@terviseamet.ee
Astrid Teder 5826 3925 astrid.teder@terviseamet.ee
Egle Heimonen 53 424 459 egle.heimonen@terviseamet.ee
Eleri Pastak 5558 5487 eleri.pastak@terviseamet.ee
Janne Nurme 5380 8033 janne.nurme@terviseamet.ee
Jelena Laarin 5814 5983 jelena.laarin@terviseamet.ee
Julia Allas 5825 1707 julia.allas@terviseamet.ee
Kaili Luik 58 366 073 kaili.luik@terviseamet.ee
Kaja Laursoo 5558 2400 kaja.laursoo@terviseamet.ee
Katrin Hatšaturova 5331 2966 katrin.hatsaturova@terviseamet.ee
Krista Pärnapuu 5828 2481 krista.parnapuu@terviseamet.ee
Marii Mikk 557 6701 marii.mikk@terviseamet.ee
Urve Eek 5826 4866 urve.eek@terviseamet.ee
Väino Ratasepp 5828 5347 vaino.ratasepp@terviseamet.ee

Jõgevamaa esindus

Name Position Telefon E-post
Margit Matt 5300 9493 margit.matt@terviseamet.ee

Viljandimaa esindus

Name Position Telefon E-post
Jaana Pullmann 5335 8123 jaana.pullmann@terviseamet.ee

Valgamaa esindus

Name Position Telefon E-post
Aira Varblane 5822 5415 aira.varblane@terviseamet.ee

Võrumaa esindus

Name Position Telefon E-post
Agne Allas 5556 5309 agne.allas@terviseamet.ee

Ida regionaalosakond

Name Position Telefon E-post
Marje Muusikus 525 3622 marje.muusikus@terviseamet.ee
Jekaterina Marjina 5306 2408 jekaterina.marjina@terviseamet.ee
Jelena Dmitrijeva 5818 1675 jelena.dmitrijeva@terviseamet.ee
Katrin Kester 5340 3231 katrin.kester@terviseamet.ee
Mare Rooden 5817 2341 mare.rooden@terviseamet.ee
Regina Gusseva 5815 7459 regina.gusseva@terviseamet.ee
Roman Januhhin roman.januhhin@terviseamet.ee
Urve Aare 5819 8852 urve.aare@terviseamet.ee

Lääne-Virumaa esindus

Name Position Telefon E-post
Alli Alas 5982 1740 alli.alas@terviseamet.ee
Kata Pedamäe 5620 8485 kata.pedamae@terviseamet.ee

Narva esindus

Name Position Telefon E-post
Ksenia Kozlova 5557 2674 ksenia.kozlova@terviseamet.ee
Svetlana Kuznetsova 5300 7688 svetlana.kuznetsova@terviseamet.ee

Lääne regionaalosakond

Name Position Telefon E-post
Kadri Juhkam 5842 9096 kadri.juhkam@terviseamet.ee
Hetty Nõmmann 5813 2071 hetty.nommann@terviseamet.ee
Katrin Tamm 552 6402 katrin.tamm@terviseamet.ee
Kristel Kallaste 5629 3251 kristel.kallaste@terviseamet.ee
Laura Kikkas 520 8257 laura.kikkas@terviseamet.ee
Liia Järv 5843 2378 liia.jarv@terviseamet.ee
Maarja Lillemets 5835 6003 maarja.lillemets@terviseamet.ee
Neeme Jürgenson neeme.jurgenson@terviseamet.ee
Reelika Tammai

Hiiumaa esindus

Name Position Telefon E-post
Kaia Adelman 5322 6046 kaia.adelman@terviseamet.ee

Läänemaa esindus

Name Position Telefon E-post
Lea Kiis 5809 8129 lea.kiis@terviseamet.ee
Triin Kuusik 5834 6414 triin.kuusik@terviseamet.ee

Saaremaa esindus

Name Position Telefon E-post
Inge Balin 501 3262 inge.balin@terviseamet.ee
Piret Tõll 5833 9462 piret.toll@terviseamet.ee
Urve Raag 5332 2819 urve.raag@terviseamet.ee

Erakorralise meditsiini osakond

Name Position Telefon E-post
Andras Banyasz 794 3500 andras.banyasz@terviseamet.ee
Kalev Pahla 794 3500 kalev.pahla@terviseamet.ee
Karena Leiger 794 3500 karena.leiger@terviseamet.ee
Mariheleen Rostok 794 3500 mariheleen.rostok@terviseamet.ee

Meditsiiniseadmete osakond

Name Position Telefon E-post
Tagne Ratassepp 5809 4339 tagne.ratassepp@terviseamet.ee
Indrek Valvas 5809 3617 indrek.valvas@terviseamet.ee
Kadri Kapp 5557 9561 kadri.kapp@terviseamet.ee
Karl Kalev Türk 5648 5663 karl.kalev.turk@terviseamet.ee
Kristina Kübar 5330 5236 kristina.kubar@terviseamet.ee
Sofia Ratušnaja 5661 5491 sofia.ratusnaja@terviseamet.ee

Tervishoiuteenuste osakond

Name Position Telefon E-post
Pille Saar 794 3500 pille.saar@terviseamet.ee
Agne Ojassaar 794 3500 agne.ojassaar@terviseamet.ee
Andrei Petuhhov 794 3500 andrei.petuhhov@terviseamet.ee
Grete Must 794 3500 grete.must@terviseamet.ee
Kaidi Usin 794 3500 kaidi.usin@terviseamet.ee
Kaie Soodla 794 3500 kaie.soodla@terviseamet.ee
Katrin Roosipuu 794 3500 katrin.roosipuu@terviseamet.ee
Larissa Jakovleva 794 3500 larissa.jakovleva@terviseamet.ee
Liina Saar 794 3500 liina.saar@terviseamet.ee
Liis Hamburg 794 3500 liis.hamburg@terviseamet.ee
Margit Toop 794 3500 margit.toop@terviseamet.ee
Maria Filina-Kossatšova 794 3500 maria.filina-kossatsova@terviseamet.ee

Nakkushaiguste seire ja epideemiatõrje osakond

Name Position Telefon E-post
Natalia Kerbo 794 3500 natalia.kerbo@terviseamet.ee
Irina Dontšenko 794 3500 irina.dontsenko@terviseamet.ee
Andrus Piht 794 3500 andrus.piht@terviseamet.ee
Elve Kaur 794 3500 elve.kaur@terviseamet.ee
Hanna Sepp 794 3500 hanna.sepp@terviseamet.ee
Irina Filippova 794 3500 irina.filippova@terviseamet.ee
Janina Vološina 794 3500 janina.volosina@terviseamet.ee
Jelena Rjabinina 794 3500 jelena.rjabinina@terviseamet.ee
Jevgenia Epštein 794 3500 jevgenia.epstein@terviseamet.ee
Moonika Sulg 794 3500 moonika.sulg@terviseamet.ee
Valentina Rušai 794 3500 valentina.rusai@terviseamet.ee

Gripikeskus

Name Position Telefon E-post
Olga Sadikova 794 3500 olga.sadikova@terviseamet.ee

Keskkonnatervise osakond

Name Position Telefon E-post
Leena Albreht 794 3500 leena.albreht@terviseamet.ee
Kaili Sillamaa 794 3500 kaili.sillamaa@terviseamet.ee
Kristina Aidla 794 3500 kristina.aidla@terviseamet.ee
Lauri Liepkalns 794 3500 lauri.liepkalns@terviseamet.ee
Lembi Tiks 794 3500 lembi.tiks@terviseamet.ee
Märten Lukk 794 3500 marten.lukk@terviseamet.ee
Natalja Šubina 794 3500 natalja.subina@terviseamet.ee
Olga Gurjanova 794 3500 olga.gurjanova@terviseamet.ee
Rasmus Pruus 5846 1068 rasmus.pruus@terviseamet.ee

Kesklabor

Name Position Telefon E-post
Kaja Oras 794 3673 kaja.oras@terviseamet.ee
Aare Reinsalu aare.reinsalu@terviseamet.ee
Jüri Ruut 551 6384 juri.ruut@terviseamet.ee
Kaisa Kuusik 794 3603 kaisa.kuusik@terviseamet.ee
Külli Kägu 794 3600 kulli.kagu@terviseamet.ee
Marija Ivanova 794 3660 marija.ivanova@terviseamet.ee
Natalja Holstinina 794 3607 natalja.holstinina@terviseamet.ee
Natalja Krahman 794 3670 natalja.krahman@terviseamet.ee

Füüsikalabor

Name Position Telefon E-post
Sergei Rušai 794 3539 sergei.rusai@terviseamet.ee
Ardo Urmet 794 3537 ardo.urmet@terviseamet.ee
Jaan Mell 794 3538 jaan.mell@terviseamet.ee

Keemialabor

Name Position Telefon E-post
Aleksandra Kuznetsova 794 3609 aleksandra.kuznetsova@terviseamet.ee
Anneli Heinla 794 3629 anneli.heinla@terviseamet.ee
Anu Umbleja 794 3608 anu.umbleja@terviseamet.ee
Ekaterina Eydemiller
Ilme Lõiveke 794 3612 ilme.loiveke@terviseamet.ee
Ilona Honga 5846 0505 ilona.honga@terviseamet.ee
Ines Väliste 794 3629 ines.valiste@terviseamet.ee
Irina Epold 794 3628 irina.epold@terviseamet.ee
Jelena Velvelt 794 3612 jelena.velvelt@terviseamet.ee
Konstantin Kislitsõn 794 3604 konstantin.kislitson@terviseamet.ee
Kristina Kall 794 3616 kristina.kall@terviseamet.ee
Leili Hiiesalu 794 3602 leili.hiiesalu@terviseamet.ee
Ljubov Pronina
Marleen Alttoa 794 3608 marleen.alttoa@terviseamet.ee
Natalia Milvek 794 3629 natalia.milvek@terviseamet.ee
Olga Kuzmina 794 3629 olga.kuzmina@terviseamet.ee
Olga Milner 794 3629 olga.milner@terviseamet.ee
Olga Nemvalts 794 3619 olga.nemvalts@terviseamet.ee
Riin Tarto 794 3616 riin.tarto@terviseamet.ee
Sofia Annikova 794 3605 sofia.annikova@terviseamet.ee
Svetlana Višnjakova 794 3609 svetlana.visnjakova@terviseamet.ee
Tiina Ailt 794 3627 tiina.ailt@terviseamet.ee

Nakkushaiguste labor

Name Position Telefon E-post
Külli Rae 794 3671 kulli.rae@terviseamet.ee
Anne Järva 5695 9488 anne.jarva@terviseamet.ee
Anneli Voomets 794 3653 anneli.voomets@terviseamet.ee
Erle Püvi 794 3664 erle.puvi@terviseamet.ee
Irina Norbak-Nurmbah irina.norbak-nurmbah@terviseamet.ee
Jelena Uspenskaja 794 3664 jelena.uspenskaja@terviseamet.ee
Jelena Viktorova 794 3658 jelena.viktorova@terviseamet.ee
Kaie Otsmaa 794 3652 kaie.otsmaa@terviseamet.ee
Liidia Dotsenko 794 3638 liidia.dotsenko@terviseamet.ee
Liliana Kozlova 794 3664 liliana.kozlova@terviseamet.ee
Ljudmilla Šihhaljova 794 3664 ljudmilla.sihhaljova@terviseamet.ee
Maarja Toots 794 3635 maarja.toots@terviseamet.ee
Marina Kotova 794 3664 marina.kotova@terviseamet.ee
Nadežda Taidonova 794 3664 nadezda.taidonova@terviseamet.ee
Natalia Rodyukova 794 3664 natalia.rodyukova@terviseamet.ee
Rita Peetso 794 3661 rita.peetso@terviseamet.ee
Robert Tsanev 794 3667 robert.tsanev@terviseamet.ee
Stella Marleen Mutso 794 3664 stella.marleen.mutso@terviseamet.ee
Svetlana Rudõka 794 3667 svetlana.rudoka@terviseamet.ee
Svetlana Vaseha svetlana.vaseha@terviseamet.ee
Tatjana Noskova 794 3664 tatjana.noskova@terviseamet.ee
Tatjana Skopitš 794 3664 tatjana.skopits@terviseamet.ee

Tartu labor

Name Position Telefon E-post
Mari Reinik 5820 8617 mari.reinik@terviseamet.ee
Asso Kangro asso.kangro@terviseamet.ee
Ene Topp
Getlin Kartau getlin.kartau@terviseamet.ee
Irmen Alekand 5809 3071 irmen.alekand@terviseamet.ee
Jaanika Mölder jaanika.molder@terviseamet.ee
Kalev Lajal kalev.lajal@terviseamet.ee
Katrin Leping
Krõõt Arbo 5808 0239 kroot.arbo@terviseamet.ee
Laura Koemets 5809 3071 laura.koemets@terviseamet.ee
Luisa Uibo
Maire Zeiger 5808 0239 maire.zeiger@terviseamet.ee
Paula Tuulik 5820 8617 paula.tuulik@terviseamet.ee
Peeter Laumann peeter.laumann@terviseamet.ee
Peeter Saarelaid 5809 1681 peeter.saarelaid@terviseamet.ee
Reet Link reet.link@terviseamet.ee
Riina Leis 5809 3215 riina.leis@terviseamet.ee
Triin Kiik 5809 3071 triin.kiik@terviseamet.ee
Ülle Lassi ulle.lassi@terviseamet.ee

Kohtla-Järve labor

Name Position Telefon E-post
Sirli Linde 5880 3572 sirli.linde@terviseamet.ee
Galina Volina
Larissa Jambajeva larissa.jambajeva@terviseamet.ee
Maria Derevyagina maria.derevjagina@terviseamet.ee
Svetlana Boriskina svetlana.boriskina@terviseamet.ee
Tiina Uustal tiina.uustal@terviseamet.ee

Kemikaaliohutuse osakond

Name Position Telefon E-post
Enda Veskimäe 794 3500 enda.veskimae@terviseamet.ee
Marina Karro 794 3500 marina.karro@terviseamet.ee
Aigi Lahe 794 3500 aigi.lahe@terviseamet.ee
Anna Amelkina 794 3500 anna.amelkina@terviseamet.ee
Annemari Linno 794 3500 annemari.linno@terviseamet.ee
Anu Meriste 794 3500 anu.meriste@terviseamet.ee
Helen Sulg 5668 0015 helen.sulg@terviseamet.ee
Kaja Ilmarinen 794 3500 kaja.ilmarinen@terviseamet.ee
Marianne Reinart 794 3500 marianne.reinart@terviseamet.ee
Merike Nugin 794 3500 merike.nugin@terviseamet.ee
Natali Promet 794 3500 natali.promet@terviseamet.ee
Piret Kamp 794 3500 piret.kamp@terviseamet.ee
Raili Moldov 794 3500 raili.moldov@terviseamet.ee
Riina Lahne 794 3500 riina.lahne@terviseamet.ee
Sandra Käosaar 794 3500 sandra.kaosaar@terviseamet.ee

Mürgistusteabekeskus

Name Position Telefon E-post
Mare Oder 640 6068 mare.oder@16662.ee
Aet Variksoo 794 3550 aet.variksoo@16662.ee
Angelina Razumnaja 794 3550 angelina.razumnaja@terviseamet.ee
August Maasik 794 3550 august.maasik@16662.ee
Mariann Mereküla 794 3550 mariann.merekula@16662.ee
Riina Koltšanova 794 3550 riina.koltsanova@16662.ee
Ruth Kastanje 794 3550 ruth.kastanje@16662.ee
Toomas Strelnieks 794 3550 toomas.strelnieks@16662.ee