Sa oled siin

Terviseamet

Paldiski mnt 81, 10617 Tallinn
Telefon: (+372) 794 3500
E-post: kesk@terviseamet.ee
Registrikood: 70008799

 

Terviseamet on avatud
E-R kell 8.00-16.00.
Vastuvõtule registreerimine
üldtelefonil (+372) 794 3500 või
e-postil kesk@terviseamet.ee

Kaart: Terviseamet, Paldiski mnt 81 Tallinn
Klõpsake pildil, et minna kaardile
Pilt: Terviseameti maja
 

Peadirektori vastutusvaldkond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Mari-Anne Härma peadirektori ülesannetes 794 3500 mari-anne.harma@terviseamet.ee
Ingrid Rooda projekti- ja infohaldusjuht 794 3500 ingrid.rooda@terviseamet.ee
Merili Sikk jurist 5683 3656 merili.sikk@terviseamet.ee
Olga Galaburda arendusnõunik 794 3500 olga.galaburda@terviseamet.ee

Kommunikatsiooni üksus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Simmo Saar kommunikatsiooni juht 5302 4226 simmo.saar@terviseamet.ee
Eike Kingsepp meedianõunik 5843 9091 eike.kingsepp@terviseamet.ee
Marliis Odamus kommunikatsiooni spetsialist 794 3507 marliis.odamus@terviseamet.ee

Üldosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Brigitte Marlen Makke osakonnajuhataja 794 3500 brigitte.marlen.makke@terviseamet.ee
Aleksandr Spirkin autojuht aleksandr.spirkin@terviseamet.ee
Erika Poots referent 794 3500 erika.poots@terviseamet.ee
Iiris Saluri haldushoone administraator 794 3500 iiris.saluri.2@terviseamet.ee
Kairi Pikk peaspetsialist 794 3500 kairi.pikk@terviseamet.ee
Lidia Šerstneva spetsialist 794 3500 lidia.serstneva@terviseamet.ee
Liivi Zovo referent 794 3500 liivi.zovo@terviseamet.ee
Margit Rohusaar haldushoone administraator 794 3501 margit.rohusaar@terviseamet.ee
Marika Külmallik personalijuht 794 3500 marika.kulmallik@terviseamet.ee
Mervet Rohtla referent 794 3500 mervet.rohtla@terviseamet.ee
Stella Ilves dokumendihalduse peaspetsialist 794 3517 stella.ilves@terviseamet.ee
Stella Rza-Kulijev referent 794 3500 stella.rza-kulijev@terviseamet.ee
Tiia Õispuu referent 794 3500 tiia.oispuu@terviseamet.ee
Ülle Mölder personalikonsultant 794 3500 ulle.molder@terviseamet.ee
Urmas Kosk autojuht urmas.kosk@terviseamet.ee

Põhja regionaalosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Ester Öpik osakonnajuhataja 650 9860 ester.opik@terviseamet.ee
Anna Trapido vaneminspektor (keskkonnatervis) 794 3710 anna.trapido@terviseamet.ee
Anneli Palusoo proovivõtja 794 3716 anneli.palusoo@terviseamet.ee
Eduard Gusarov inspektor (tervishoid) 794 3739 eduard.gusarov@terviseamet.ee
Elvi Grigorjeva vaneminspektor (tervishoid) 794 3743 elvi.grigorjeva@terviseamet.ee
Gea Ovsjannikov inspektor (keskkonnatervis) 794 3711 gea.ovsjannikov@terviseamet.ee
Heleene Sarapuu inspektor (tervishoid) 794 3756 heleene.sarapuu@terviseamet.ee
Heleri Soolmann menetlusgrupi juht (keskkonnatervis) 794 3727 heleri.soolmann@terviseamet.ee
Helina Tali inspektor (keskkonnatervis) 794 3749 helina.tali@terviseamet.ee
Janne Nurme inspektor (keskkonnatervis) 794 3713 janne.nurme@terviseamet.ee
Jekaterina Lattu inspektor (tervishoid) 794 3741 jekaterina.lattu@terviseamet.ee
Juta Varjas menetlusgrupi juht (tervishoid) 794 3735 juta.varjas@terviseamet.ee
Karmen Ainsalu vaneminspektor (keskkonnatervis) 794 3720 karmen.ainsalu@terviseamet.ee
Kätlin Vilba vaneminspektor (keskkonnatervis) 794 3719 katlin.vilba@terviseamet.ee
Leho Kuusk õigusnõunik 794 3748 leho.kuusk@terviseamet.ee
Mari-Ly Soomer inspektor (keskkonnatervis) 794 3736 mari-ly.soomer@terviseamet.ee
Mats Hansen vaneminspektor (keskkonnatervis) 794 3730 mats.hansen@terviseamet.ee
Mihkel Näks nõunik (tervishoid) 794 3733 mihkel.naks@terviseamet.ee
Monika Mariell Reinart inspektor (keskkonnatervis) 794 3729 monika.mariell.reinart@terviseamet.ee
Natalja Võželevskaja vaneminspektor (tervishoid) 794 3750 natalja.vozelevskaja@terviseamet.ee
Pirge Toms vaneminspektor (tervishoid) 794 3742 pirge.toms@terviseamet.ee
Raul Sarri vaneminspektor (keskkonnatervis) 794 3726 raul.sarri@terviseamet.ee
Riina Koit vaneminspektor (tervishoid) 794 3723 riina.koit@terviseamet.ee
Svetlana Vanina vaneminspektor (tervishoid) 794 3752 svetlana.vanina@terviseamet.ee

Raplamaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Ellen Villig inspektor (tervishoid) 5561 9369 ellen.villig@terviseamet.ee

Järvamaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kristiina Seiton inspektor (keskkonnatervis) 5822 4434 kristiina.seiton@terviseamet.ee
Maie Laos inspektor (tervishoid) 5349 4354 maie.laos@terviseamet.ee

Lõuna regionaalosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Tiia Luht osakonnajuhataja 516 4248 tiia.luht@terviseamet.ee
Anu Aonurm-Helm menetlusgrupi juht (tervishoid) 5336 6198 anu.aonurm-helm@terviseamet.ee
Astrid Teder inspektor (tervishoid) 5826 3925 astrid.teder@terviseamet.ee
Eleri Pastak inspektor (tervishoid) 5558 5487 eleri.pastak@terviseamet.ee
Jelena Laarin menetlusgrupi juht (keskkonnatervis) 5814 5983 jelena.laarin@terviseamet.ee
Julia Allas vaneminspektor (tervishoid) 5825 1707 julia.allas@terviseamet.ee
Kaili Luik vaneminspektor (keskkonnatervis) 58 366 073 kaili.luik@terviseamet.ee
Kaja Laursoo vaneminspektor (keskkonnatervis) 5558 2400 kaja.laursoo@terviseamet.ee
Krista Pärnapuu inspektor (keskkonnatervis) 5828 2481 krista.parnapuu@terviseamet.ee
Marii Mikk vaneminspektor (tervishoid) 557 6701 marii.mikk@terviseamet.ee
Urve Eek vaneminspektor (keskkonnatervis) 5826 4866 urve.eek@terviseamet.ee
Väino Ratasepp inspektor (keskkonnatervis) 5828 5347 vaino.ratasepp@terviseamet.ee

Põlvamaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Krista Tölp inspektor (tervishoid) 5331 2966 krista.tolp@terviseamet.ee

Jõgevamaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Margit Matt inspektor (keskkonnatervis) 5300 9493 margit.matt@terviseamet.ee

Viljandimaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Jaana Pullmann inspektor (tervishoid) 5335 8123 jaana.pullmann@terviseamet.ee

Valgamaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Aira Varblane inspektor (keskkonnatervis) 5822 5415 aira.varblane@terviseamet.ee

Võrumaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Agne Allas vaneminspektor (tervishoid) 5556 5309 agne.allas@terviseamet.ee

Ida regionaalosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Marje Muusikus osakonnajuhataja 525 3622 marje.muusikus@terviseamet.ee
Jekaterina Marjina vaneminspektor (keskkonnatervis) 5306 2408 jekaterina.marjina@terviseamet.ee
Jelena Dmitrijeva inspektor (keskkonnatervis) 5818 1675 jelena.dmitrijeva@terviseamet.ee
Katrin Kester vaneminspektor (tervishoid) 5340 3231 katrin.kester@terviseamet.ee
Mare Rooden inspektor (tervishoid) 5817 2341 mare.rooden@terviseamet.ee
Regina Gusseva inspektor (tervishoid) 5815 7459 regina.gusseva@terviseamet.ee
Roman Januhhin autojuht-proovivõtja roman.januhhin@terviseamet.ee
Urve Aare inspektor (keskkonnatervis) 5819 8852 urve.aare@terviseamet.ee

Lääne-Virumaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Alli Alas vaneminspektor (keskkonnatervis) 5982 1740 alli.alas@terviseamet.ee
Kata Pedamäe vaneminspektor (tervishoid) 5620 8485 kata.pedamae@terviseamet.ee

Narva esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Ksenia Kozlova inspektor (tervishoid) 5557 2674 ksenia.kozlova@terviseamet.ee
Svetlana Kuznetsova inspektor (tervishoid) 5300 7688 svetlana.kuznetsova@terviseamet.ee

Lääne regionaalosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kadri Juhkam osakonnajuhataja 5842 9096 kadri.juhkam@terviseamet.ee
Hetty Nõmmann inspektor (tervishoid) 5813 2071 hetty.nommann@terviseamet.ee
Katrin Tamm vaneminspektor (keskkonnatervis) 552 6402 katrin.tamm@terviseamet.ee
Kristel Kallaste menetlusgrupi juht (keskkonnatervis) 5629 3251 kristel.kallaste@terviseamet.ee
Laura Kikkas vaneminspektor (keskkonnatervis) 520 8257 laura.kikkas@terviseamet.ee
Liia Järv vaneminspektor (tervishoid) 5843 2378 liia.jarv@terviseamet.ee
Maarja Lillemets vaneminspektor (keskkonnatervis) 5835 6003 maarja.lillemets@terviseamet.ee
Neeme Jürgenson autojuht-proovivõtja neeme.jurgenson@terviseamet.ee
Reelika Tammai menetlusgrupi juht (keskkonnatervis)

Hiiumaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kaia Adelman inspektor (tervishoid) 5322 6046 kaia.adelman@terviseamet.ee

Läänemaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Lea Kiis vaneminspektor (tervishoid) 5809 8129 lea.kiis@terviseamet.ee
Triin Kuusik inspektor (keskkonnatervis) 5834 6414 triin.kuusik@terviseamet.ee

Saaremaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Inge Balin vaneminspektor (tervishoid) 501 3262 inge.balin@terviseamet.ee
Piret Tõll inspektor (keskkonnatervis) 5833 9462 piret.toll@terviseamet.ee
Urve Raag inspektor (keskkonnatervis) 5332 2819 urve.raag@terviseamet.ee

Erakorralise meditsiini osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Andras Banyasz peaspetsialist 794 3500 andras.banyasz@terviseamet.ee
Kalev Pahla peaspetsialist (kiirabi) 794 3500 kalev.pahla@terviseamet.ee
Karena Leiger kriisireguleerimise nõunik 794 3500 karena.leiger@terviseamet.ee
Mariheleen Rostok peaspetsialist 794 3500 mariheleen.rostok@terviseamet.ee

Meditsiiniseadmete osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Tagne Ratassepp osakonnajuhataja 5809 4339 tagne.ratassepp@terviseamet.ee
Indrek Valvas peaspetsialist 5809 3617 indrek.valvas@terviseamet.ee
Kadri Kapp peaspetsialist 5557 9561 kadri.kapp@terviseamet.ee
Karl Kalev Türk peaspetsialist 5648 5663 karl.kalev.turk@terviseamet.ee
Kristina Kübar peaspetsialist 5330 5236 kristina.kubar@terviseamet.ee
Sofia Ratušnaja peaspetsialist 5661 5491 sofia.ratusnaja@terviseamet.ee

Tervishoiuteenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Pille Saar osakonnajuhataja 794 3500 pille.saar@terviseamet.ee
Agne Ojassaar õigusnõunik 794 3500 agne.ojassaar@terviseamet.ee
Andrei Petuhhov nõustaja (konsultant) 794 3500 andrei.petuhhov@terviseamet.ee
Grete Must peaspetsialist (tervishoiutöötajate register) 794 3500 grete.must@terviseamet.ee
Kaidi Usin nõunik (tervishoiuteenused) 794 3500 kaidi.usin@terviseamet.ee
Kaie Soodla peaspetsialist 794 3500 kaie.soodla@terviseamet.ee
Katrin Roosipuu peaspetsialist (tegevuslubade register) 794 3500 katrin.roosipuu@terviseamet.ee
Larissa Jakovleva peaspetsialist (tegevuslubade register) 794 3500 larissa.jakovleva@terviseamet.ee
Liina Saar peaspetsialist (tervishoiutöötajate register) 794 3500 liina.saar@terviseamet.ee
Liis Hamburg peaspetsialist (tegevuslubade register) 794 3500 liis.hamburg@terviseamet.ee
Margit Toop peaspetsialist (tervishoiutöötajate register) 794 3500 margit.toop@terviseamet.ee
Maria Filina-Kossatšova analüütik 794 3500 maria.filina-kossatsova@terviseamet.ee

Nakkushaiguste seire ja epideemiatõrje osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Natalia Kerbo nõunik 794 3500 natalia.kerbo@terviseamet.ee
Irina Dontšenko nõunik (epidemioloogiline valmisolek) 794 3500 irina.dontsenko@terviseamet.ee
Andrus Piht spetsialist (laotööline) 794 3500 andrus.piht@terviseamet.ee
Elve Kaur spetsialist (NAKIS) 794 3500 elve.kaur@terviseamet.ee
Hanna Sepp peaspetsialist 794 3500 hanna.sepp@terviseamet.ee
Irina Filippova peaspetsialist 794 3500 irina.filippova@terviseamet.ee
Janina Vološina peaspetsialist (ravimite ladu) 794 3500 janina.volosina@terviseamet.ee
Jelena Rjabinina peaspetsialist 794 3500 jelena.rjabinina@terviseamet.ee
Jevgenia Epštein peaspetsialist 794 3500 jevgenia.epstein@terviseamet.ee
Moonika Sulg spetsialist (laotööline) 794 3500 moonika.sulg@terviseamet.ee
Valentina Rušai vaktsiinispetsialist 794 3500 valentina.rusai@terviseamet.ee

Gripikeskus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Olga Sadikova peaspetsialist 794 3500 olga.sadikova@terviseamet.ee

Keskkonnatervise osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Leena Albreht osakonnajuhataja 794 3500 leena.albreht@terviseamet.ee
Kaili Sillamaa peaspetsialist 794 3500 kaili.sillamaa@terviseamet.ee
Kristina Aidla peaspetsialist 794 3500 kristina.aidla@terviseamet.ee
Lauri Liepkalns peaspetsialist 794 3500 lauri.liepkalns@terviseamet.ee
Lembi Tiks peaspetsialist 794 3500 lembi.tiks@terviseamet.ee
Märten Lukk nõunik 794 3500 marten.lukk@terviseamet.ee
Natalja Šubina nõunik 794 3500 natalja.subina@terviseamet.ee
Olga Gurjanova peaspetsialist 794 3500 olga.gurjanova@terviseamet.ee
Rasmus Pruus peaspetsialist 5846 1068 rasmus.pruus@terviseamet.ee

Kesklabor

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kaja Oras klienditeeninduse juht 794 3673 kaja.oras@terviseamet.ee
Aare Reinsalu autojuht-proovivõtja aare.reinsalu@terviseamet.ee
Jüri Ruut projektijuht 551 6384 juri.ruut@terviseamet.ee
Kaisa Kuusik klienditeenindaja 794 3603 kaisa.kuusik@terviseamet.ee
Külli Kägu klienditeenindaja 794 3600 kulli.kagu@terviseamet.ee
Marija Ivanova klienditeenindaja 794 3660 marija.ivanova@terviseamet.ee
Natalja Holstinina peaspetsialist 794 3607 natalja.holstinina@terviseamet.ee
Natalja Krahman klienditeenindaja 794 3670 natalja.krahman@terviseamet.ee

Füüsikalabor

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Sergei Rušai laborijuhataja 794 3539 sergei.rusai@terviseamet.ee
Ardo Urmet vanemspetsialist 794 3537 ardo.urmet@terviseamet.ee
Jaan Mell vanemspetsialist-kvaliteedijuht 794 3538 jaan.mell@terviseamet.ee

Keemialabor

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Aleksandra Kuznetsova vanemspetsialist (toidugrupp) 794 3609 aleksandra.kuznetsova@terviseamet.ee
Anneli Heinla vanemspetsialist (veegrupp) 794 3629 anneli.heinla@terviseamet.ee
Anu Umbleja vanemspetsialist (õhugrupp) 794 3608 anu.umbleja@terviseamet.ee
Ekaterina Eydemiller abitööline (veegrupp)
Ilme Lõiveke vanemspetsialist (toidugrupp) 794 3612 ilme.loiveke@terviseamet.ee
Ilona Honga juhtivspetsialist (toidugrupp) 5846 0505 ilona.honga@terviseamet.ee
Ines Väliste vanemspetsialist (veegrupp) 794 3629 ines.valiste@terviseamet.ee
Irina Epold juhtivspetsialist (veegrupp) 794 3628 irina.epold@terviseamet.ee
Jelena Velvelt vanemspetsialist (toidugrupp) 794 3612 jelena.velvelt@terviseamet.ee
Konstantin Kislitsõn laborijuhataja 5843 9342 konstantin.kislitson@terviseamet.ee
Kristina Kall vanemspetsialist (toidugrupp) 794 3616 kristina.kall@terviseamet.ee
Leili Hiiesalu kvaliteedijuht 794 3602 leili.hiiesalu@terviseamet.ee
Ljubov Pronina abitööline (toidugrupp)
Marleen Alttoa vanemspetsialist (õhugrupp) 794 3608 marleen.alttoa@terviseamet.ee
Natalia Milvek laborant (veegrupp) 794 3629 natalia.milvek@terviseamet.ee
Olga Kuzmina vanemspetsialist 794 3629 olga.kuzmina@terviseamet.ee
Olga Milner vanemspetsialist (veegrupp) 794 3629 olga.milner@terviseamet.ee
Olga Nemvalts vanemspetsialist 794 3619 olga.nemvalts@terviseamet.ee
Renate Aavik vanemspetsialist (toidugrupp) 794 3616 renate.aavik@terviseamet.ee
Sofia Annikova vanemspetsialist (õhugrupp) 794 3605 sofia.annikova@terviseamet.ee
Svetlana Višnjakova laborant (toidugrupp) 794 3609 svetlana.visnjakova@terviseamet.ee
Tiina Ailt vanemspetsialist (veegrupp) 794 3627 tiina.ailt@terviseamet.ee

Nakkushaiguste labor

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Külli Rae laborijuhataja 794 3671 kulli.rae@terviseamet.ee
Anne Järva vanemspetsialist 5695 9488 anne.jarva@terviseamet.ee
Anneli Voomets laborispetsialist 794 3653 anneli.voomets@terviseamet.ee
Irina Norbak-Nurmbah abitööline irina.norbak-nurmbah@terviseamet.ee
Jelena Uspenskaja laborant 794 3664 jelena.uspenskaja@terviseamet.ee
Jelena Viktorova vanemspetsialist 794 3658 jelena.viktorova@terviseamet.ee
Kaie Otsmaa vanemlaborant 794 3652 kaie.otsmaa@terviseamet.ee
Liidia Dotsenko laborispetsialist 794 3638 liidia.dotsenko@terviseamet.ee
Liliana Kozlova laborant 794 3664 liliana.kozlova@terviseamet.ee
Ljudmilla Šihhaljova laborant 794 3664 ljudmilla.sihhaljova@terviseamet.ee
Maarja Toots bioanalüütik 794 3635 maarja.toots@terviseamet.ee
Marina Kotova laborant 794 3664 marina.kotova@terviseamet.ee
Nadežda Taidonova laborant 794 3664 nadezda.taidonova@terviseamet.ee
Natalia Rodyukova laborant 794 3664 natalia.rodyukova@terviseamet.ee
Natalja Kuznetsova laborispetsialist 794 3635 natalja.kuznetsova@terviseamet.ee
Rita Peetso juhtivspetsialist 794 3661 rita.peetso@terviseamet.ee
Robert Tsanev laborispetsialist 794 3667 robert.tsanev@terviseamet.ee
Stella Marleen Mutso bioanalüütik 794 3664 stella.marleen.mutso@terviseamet.ee
Svetlana Rudõka vanemspetsialist 794 3667 svetlana.rudoka@terviseamet.ee
Svetlana Vaseha abitööline svetlana.vaseha@terviseamet.ee
Tatjana Noskova laborant 794 3664 tatjana.noskova@terviseamet.ee
Tatjana Skopitš laborant 794 3664 tatjana.skopits@terviseamet.ee

Tartu labor

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Mari Reinik laborijuhataja 5820 8617 mari.reinik@terviseamet.ee
Asso Kangro juhtivspetsialist asso.kangro@terviseamet.ee
Ene Topp abitööline
Getlin Kartau vanemspetsialist getlin.kartau@terviseamet.ee
Irmen Alekand klienditeenindaja 5809 3071 irmen.alekand@terviseamet.ee
Jaanika Mölder vanemspetsialist jaanika.molder@terviseamet.ee
Kalev Lajal autojuht-proovivõtja kalev.lajal@terviseamet.ee
Katrin Leping abitööline
Krõõt Arbo vanemspetsialist 5808 0239 kroot.arbo@terviseamet.ee
Laura Koemets vanemspetsialist 5809 3071 laura.koemets@terviseamet.ee
Luisa Uibo abitööline
Maire Zeiger vanemspetsialist 5808 0239 maire.zeiger@terviseamet.ee
Paula Tuulik laborant 5820 8617 paula.tuulik@terviseamet.ee
Peeter Laumann juhtivspetsialist peeter.laumann@terviseamet.ee
Peeter Saarelaid vanemspetsialist 5809 1681 peeter.saarelaid@terviseamet.ee
Reet Link vanemspetsialist reet.link@terviseamet.ee
Riina Leis kvaliteedijuht 5809 3215 riina.leis@terviseamet.ee
Triin Kiik vanemspetsialist 5809 3071 triin.kiik@terviseamet.ee
Ülle Lassi laborant ulle.lassi@terviseamet.ee

Kohtla-Järve labor

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Sirli Linde laborijuhataja 5880 3572 sirli.linde@terviseamet.ee
Galina Volina abitööline
Larissa Jambajeva laborant larissa.jambajeva@terviseamet.ee
Maria Derevyagina vanemspetsialist maria.derevjagina@terviseamet.ee
Svetlana Boriskina vanemspetsialist svetlana.boriskina@terviseamet.ee
Tiina Uustal proovivõtja tiina.uustal@terviseamet.ee

Kemikaaliohutuse osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Marina Karro nõunik 794 3500 marina.karro@terviseamet.ee
Enda Veskimäe osakonnajuhataja 794 3500 enda.veskimae@terviseamet.ee
Aigi Lahe peaspetsialist 794 3500 aigi.lahe@terviseamet.ee
Anna Amelkina peaspetsialist 794 3500 anna.amelkina@terviseamet.ee
Annemari Linno peaspetsialist 794 3500 annemari.linno@terviseamet.ee
Anu Meriste peaspetsialist 794 3500 anu.meriste@terviseamet.ee
Helen Sulg peaspetsialist 5668 0015 helen.sulg@terviseamet.ee
Kaja Ilmarinen peaspetsialist 794 3500 kaja.ilmarinen@terviseamet.ee
Marianne Reinart peaspetsialist 794 3500 marianne.reinart@terviseamet.ee
Merike Nugin peaspetsialist 794 3500 merike.nugin@terviseamet.ee
Natali Promet peaspetsialist 794 3500 natali.promet@terviseamet.ee
Piret Kamp peaspetsialist 794 3500 piret.kamp@terviseamet.ee
Raili Moldov peaspetsialist 794 3500 raili.moldov@terviseamet.ee
Riina Lahne peaspetsialist 794 3500 riina.lahne@terviseamet.ee
Sandra Käosaar peaspetsialist 794 3500 sandra.kaosaar@terviseamet.ee

Mürgistusteabekeskus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Mare Oder keskuse juht 640 6068 mare.oder@16662.ee
Aet Variksoo õde-konsultant 794 3550 aet.variksoo@16662.ee
Angelina Razumnaja õde-konsultant 794 3550 angelina.razumnaja@terviseamet.ee
August Maasik õde-konsultant 794 3550 august.maasik@16662.ee
Mariann Mereküla õde-konsultant 794 3550 mariann.merekula@16662.ee
Riina Koltšanova õde-konsultant 794 3550 riina.koltsanova@16662.ee
Ruth Kastanje õde-konsultant 794 3550 ruth.kastanje@16662.ee
Toomas Strelnieks õde-konsultant 794 3550 toomas.strelnieks@16662.ee