Terviseamet

Paldiski mnt 81, 10617 Tallinn
Telefon: (+372) 794 3500
E-post: kesk@terviseamet.ee
Registrikood: 70008799

 

Terviseamet on avatud
E-R kell 8.00-16.00.
Vastuvõtule registreerimine
üldtelefonil (+372) 794 3500 või
kesk@terviseamet.ee

Kaart: Terviseamet, Paldiski mnt 81 Tallinn
Klõpsake pildil, et minna kaardile
Pilt: Terviseameti maja
Kliki pildil, et näha suuremalt

Sa oled siin

Peadirektori vastutusvaldkond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Merike Jürilo peadirektor 794 3500 merike.jurilo@terviseamet.ee
Olga Galaburda arendusnõunik 7943 513 olga.galaburda@terviseamet.ee
Renate Juurmaa Finantsnõunik 7943 511 renate.juurmaa@terviseamet.ee

Kommunikatsiooni üksus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Simmo Saar kommunikatsiooni juht 5302 4226 simmo.saar@terviseamet.ee
Eike Kingsepp meedianõunik 5843 9091 eike.kingsepp@terviseamet.ee
Marliis Odamus kommunikatsiooni spetsialist 794 3507 marliis.odamus@terviseamet.ee

Üldosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Anu Kaljuste osakonnajuhataja 794 3515 anu.kaljuste@terviseamet.ee
Brigitte Marlen Makke peaspetsialist 794 3535 brigitte.marlen.makke@terviseamet.ee
Erika Poots referent 794 3510 erika.poots@terviseamet.ee
Iiris Saluri haldushoone administraator 7943 501 iiris.saluri@terviseamet.ee
Jüri Ruut projektijuht 551 6384 juri.ruut@terviseamet.ee
Katrin Väär referent 5823 8267 katrin.vaar@terviseamet.ee
Lidia Šerstneva spetsialist 794 3514 lidia.serstneva@terviseamet.ee
Liivi Zovo referent 794 3700 liivi.zovo@terviseamet.ee
Maie Otsmann süsteemianalüütik 794 3540 maie.otsmann@terviseamet.ee
Marika Külmallik personalijuht 794 3508 marika.kulmallik@terviseamet.ee
Mervet Rohtla referent 794 3516 mervet.rohtla@terviseamet.ee
Stella Ilves dokumendihalduse peaspetsialist 794 3517 stella.ilves@terviseamet.ee
Stella Rza-Kulijev referent 5301 0107 stella.rza-kulijev@terviseamet.ee
Tiia Õispuu referent 5813 4787 tiia.oispuu@terviseamet.ee
Tõnu Kaur õigusnõunik 794 3509 tonu.kaur@terviseamet.ee
Ülle Mölder personalikonsultant 794 3505 ulle.molder@terviseamet.ee
Urmas Kosk autojuht 650 9868 urmas.kosk@terviseamet.ee

Erakorralise meditsiini osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Martin Kadai osakonnajuhataja 650 9859 martin.kadai@terviseamet.ee
Andras Banyasz peaspetsialist 650 9857 andras.banyasz@terviseamet.ee
Kalev Pahla peaspetsialist (kiirabi) 650 9845 kalev.pahla@terviseamet.ee
Karena Leiger kriisireguleerimise nõunik 794 3663 karena.leiger@terviseamet.ee
Mariheleen Rostok peaspetsialist 650 9853 mariheleen.rostok@terviseamet.ee

Meditsiiniseadmete osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Tagne Ratassepp osakonnajuhataja 5809 4339 tagne.ratassepp@terviseamet.ee
Indrek Valvas peaspetsialist 5809 3617 indrek.valvas@terviseamet.ee
Kadri Kapp peaspetsialist 5557 9561 kadri.kapp@terviseamet.ee
Karl Kalev Türk peaspetsialist 5648 5663 karl.kalev.turk@terviseamet.ee
Kristina Kübar peaspetsialist 5330 5236 kristina.kubar@terviseamet.ee
Sofia Ratušnaja peaspetsialist sofia.ratusnaja@terviseamet.ee

Tervishoiuteenuste osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Pille Saar osakonnajuhataja 650 9861 pille.saar@terviseamet.ee
Agne Ojassaar õigusnõunik 650 9852 agne.ojassaar@terviseamet.ee
Erle Eenmaa peaspetsialist 794 3569 erle.eenmaa@terviseamet.ee
Grete Must peaspetsialist 794 3571 grete.must@terviseamet.ee
Ingrid Rooda peaspetsialist ingrid.rooda@terviseamet.ee
Kaidi Usin nõunik (tervishoiuteenused) 650 9864 kaidi.usin@terviseamet.ee
Kaie Soodla peaspetsialist 650 9856 kaie.soodla@terviseamet.ee
Liina Saar peaspetsialist 650 9858 liina.saar@terviseamet.ee
Margit Toop peaspetsialist 650 9843 margit.toop@terviseamet.ee
Maria Filina-Kossatšova analüütik 650 9862 maria.filina-kossatsova@terviseamet.ee

Ida regionaalosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Olga Smolina osakonnajuhataja 5813 4787 olga.smolina@terviseamet.ee
Anna Kalinina inspektor (keskkonnatervis) 505 3776 anna.kalinina@terviseamet.ee
Jelena Dmitrijeva inspektor (keskkonnatervis) 5818 1675 jelena.dmitrijeva@terviseamet.ee
Katrin Kester vaneminspektor (tervishoid) 5340 3231 katrin.kester@terviseamet.ee
Liisu Tamm vaneminspektor (keskkonnatervis) 5913 3601 liisu.tamm@terviseamet.ee
Marina Malva inspektor (tervishoid) 5817 2341 marina.malva@terviseamet.ee
Regina Gusseva inspektor (tervishoid) 5815 7459 regina.gusseva@terviseamet.ee
Roman Januhhin autojuht roman.januhhin@terviseamet.ee
Urve Aare inspektor (keskkonnatervis) 5819 8852 urve.aare@terviseamet.ee

Lääne-Virumaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Aime Salonen inspektor (tervishoid) 5620 8485 aime.salonen@terviseamet.ee
Alli Alas vaneminspektor (keskkonnatervis) 5982 1740 alli.alas@terviseamet.ee
Kristiina Saksing vaneminspektor (tervishoid) 5557 2674 kristiina.saksing@terviseamet.ee
Marje Muusikus menetlusgrupi juht (keskkonnatervis) 525 3622 marje.muusikus@terviseamet.ee

Narva esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Svetlana Kuznetsova inspektor (tervishoid) 5300 7688 svetlana.kuznetsova@terviseamet.ee

Lääne regionaalosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kadri Juhkam osakonnajuhataja 5842 9096 kadri.juhkam@terviseamet.ee
Katrin Tamm vaneminspektor (keskkonnatervis) 552 6402 katrin.tamm@terviseamet.ee
Kristel Kallaste vaneminspektor (keskkonnatervis) 5629 3251 kristel.kallaste@terviseamet.ee
Liia Järv inspektor (tervishoid) 5843 2378 liia.jarv@terviseamet.ee
Maarja Lillemets vaneminspektor (keskkonnatervis) 5835 6003 maarja.lillemets@terviseamet.ee
Margarita Molnar vaneminspektor (tervishoid) 5813 2071 margarita.molnar@terviseamet.ee
Neeme Jürgenson autojuht-proovivõtja neeme.jurgenson@terviseamet.ee
Reelika Tammai menetlusgrupi juht (keskkonnatervis) 520 8257 reelika.tammai@terviseamet.ee
Toomas Balin autojuht toomas.balin@terviseamet.ee

Hiiumaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Eve Sahtel inspektor (tervishoid) 5322 6046 eve.sahtel@terviseamet.ee
Tiina Vainomäe inspektor (keskkonnatervis) 5865 8956 tiina.vainomae@terviseamet.ee

Läänemaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Lea Kiis vaneminspektor (tervishoid) 5809 8129 lea.kiis@terviseamet.ee
Liisi Balin inspektor (keskkonnatervis) 5834 6414 liisi.balin@terviseamet.ee

Saaremaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Inge Balin vaneminspektor (tervishoid) 501 3262 inge.balin@terviseamet.ee
Piret Tõll inspektor (keskkonnatervis) 5833 9462 piret.toll@terviseamet.ee
Urve Raag inspektor (keskkonnatervis) 5332 2819 urve.raag@terviseamet.ee

Lõuna regionaalosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Tiia Luht osakonnajuhataja 55 970 486 tiia.luht@terviseamet.ee
Anne Mari Roost vaneminspektor (tervishoid) 5558 5487 anne.mari.roost@terviseamet.ee
Anu Aonurm-Helm vaneminspektor (tervishoid) 5336 6198 anu.aonurm-helm@terviseamet.ee
Astrid Teder inspektor (tervishoid) 5826 3925 astrid.teder@terviseamet.ee
Jelena Laarin menetlusgrupi juht (keskkonnatervis) 5814 5983 jelena.laarin@terviseamet.ee
Julia Allas vaneminspektor (tervishoid) 5825 1707 julia.allas@terviseamet.ee
Kaja Laursoo vaneminspektor (keskkonnatervis) 5558 2400 kaja.laursoo@terviseamet.ee
Katri Ottep vaneminspektor (tervishoid) 5688 2997 katri.ottep@terviseamet.ee
Krista Pärnapuu inspektor (keskkonnatervis) 5828 2481 krista.parnapuu@terviseamet.ee
Liivi Raig inspektor (tervishoid) 5981 5078 liivi.raig@terviseamet.ee
Meelis Polakese menetlusgrupi juht (tervishoid) 5342 4459 meelis.polakese@terviseamet.ee
Peeter Laarin autojuht-proovivõtja peeter.laarin@terviseamet.ee
Urve Eek vaneminspektor (keskkonnatervis) 5826 4866 urve.eek@terviseamet.ee
Väino Ratasepp inspektor (keskkonnatervis) 5828 5347 vaino.ratasepp@terviseamet.ee

Jõgevamaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Margit Matt inspektor (keskkonnatervis) 5300 9493 margit.matt@terviseamet.ee

Põlvamaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Krista Tölp vaneminspektor (tervishoid) 5331 2966 krista.tolp@terviseamet.ee
Veera Johanson vaneminspektor (keskkonnatervis) 5813 6915 veera.johanson@terviseamet.ee

Valgamaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Irina Derevski inspektor (keskkonnatervis) 5822 5415 irina.derevski@terviseamet.ee

Viljandimaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Jaana Pullmann inspektor (tervishoid) 5335 8123 jaana.pullmann@terviseamet.ee
Jelena Sova inspektor (keskkonnatervis) 5981 5334 jelena.sova@terviseamet.ee

Võrumaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Silvi Lepp inspektor (tervishoid) 5334 0059 silvi.lepp@terviseamet.ee

Põhja regionaalosakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Ester Öpik osakonnajuhataja 6509 860 ester.opik@terviseamet.ee
Aleksandr Spirkin autojuht aleksandr.spirkin@terviseamet.ee
Anna Trapido vaneminspektor (keskkonnatervis) 794 3710 anna.trapido@terviseamet.ee
Anneli Palusoo proovivõtja 794 3716 anneli.palusoo@terviseamet.ee
Deve Andreson inspektor (keskkonnatervis) 794 3729 deve.andreson@terviseamet.ee
Eleri Pastak inspektor (tervishoid) 794 3739 eleri.pastak@terviseamet.ee
Eve Pilt nõunik (tervishoid) 794 3722 eve.pilt@terviseamet.ee
Gea Ovsjannikov inspektor (keskkonnatervis) 794 3711 gea.ovsjannikov@terviseamet.ee
Helen Reinhold inspektor (keskkonnatervis) 794 3749 helen.reinhold@terviseamet.ee
Heleri Soolmann menetlusgrupi juht (keskkonnatervis) 794 3727 heleri.soolmann@terviseamet.ee
Janne Nurme inspektor (keskkonnatervis) 794 3713 janne.nurme@terviseamet.ee
Jekaterina Lattu inspektor (tervishoid) 794 3741 jekaterina.lattu@terviseamet.ee
Jekaterina Marjina inspektor (keskkonnatervis) 5306 2408 jekaterina.marjina@terviseamet.ee
Juta Varjas menetlusgrupi juht (tervishoid) 794 3735 juta.varjas@terviseamet.ee
Karmen Ainsalu inspektor (keskkonnatervis) 794 3720 karmen.ainsalu@terviseamet.ee
Kätlin Vilba vaneminspektor (keskkonnatervis) 794 3719 katlin.vilba@terviseamet.ee
Leho Kuusk õigusnõunik 794 3748 leho.kuusk@terviseamet.ee
Marina Viktorova inspektor (tervishoid) 794 3756 marina.viktorova@terviseamet.ee
Mats Hansen vaneminspektor (keskkonnatervis) 794 3730 mats.hansen@terviseamet.ee
Mihkel Näks vaneminspektor (tervishoid) 794 3733 mihkel.naks@terviseamet.ee
Natalja Borel vaneminspektor (keskkonnatervis) 794 3757 natalja.borel@terviseamet.ee
Natalja Võželevskaja vaneminspektor (tervishoid) 794 3750 natalja.vozelevskaja@terviseamet.ee
Pille Javed inspektor (tervishoid) 794 3760 pille.javed@terviseamet.ee
Raul Sarri vaneminspektor (keskkonnatervis) 794 3726 raul.sarri@terviseamet.ee
Riina Koit vaneminspektor (tervishoid) 794 3723 riina.koit@terviseamet.ee
Stella Belkina inspektor (tervishoid) 794 3755 stella.belkina@terviseamet.ee
Svetlana Vanina vaneminspektor (tervishoid) 794 3752 svetlana.vanina@terviseamet.ee
Valentina Rušai vaneminspektor (tervishoid) 794 3744 valentina.rusai@terviseamet.ee

Järvamaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Kadi Ruiso inspektor (keskkonnatervis) 5625 8973 kadi.ruiso@terviseamet.ee
Maie Laos inspektor (tervishoid) 5349 4354 maie.laos@terviseamet.ee

Raplamaa esindus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Ellen Villig inspektor (tervishoid) 5561 9369 ellen.villig@terviseamet.ee
Gerda Jürgenson inspektor (keskkonnatervis) 5982 1714 gerda.jurgenson@terviseamet.ee

Peadirektori asetäitja tervisekaitse ala

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Jelena Tomasova peadirektori asetäitja tervisekaitse alal 794 3503 jelena.tomasova@terviseamet.ee

Kohtla-Järve labor

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Sirli Linde laborijuhataja 5880 3572 sirli.linde@terviseamet.ee
Galina Volina sanitar
Larissa Jambajeva laborant larissa.jambajeva@terviseamet.ee
Maria Derevyagina vanemspetsialist maria.derevjagina@terviseamet.ee
Svetlana Boriskina vanemspetsialist svetlana.boriskina@terviseamet.ee
Tiina Uustal proovivõtja tiina.uustal@terviseamet.ee

Nakkushaiguste seire ja epideemiatõrje osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Natalia Kerbo osakonnajuhataja 794 3521 natalia.kerbo@terviseamet.ee
Irina Dontšenko nõunik (epidemioloogiline valmisolek) 794 3545 irina.dontsenko@terviseamet.ee
Elve Kaur spetsialist (NAKIS) 794 3548 elve.kaur@terviseamet.ee
Irina Filippova peaspetsialist 794 3526 irina.filippova@terviseamet.ee
Janina Vološina peaspetsialist (ravimite ladu) 794 3746 janina.volosina@terviseamet.ee
Jelena Rjabinina peaspetsialist 794 3522 jelena.rjabinina@terviseamet.ee
Jevgenia Epštein peaspetsialist 794 3523 jevgenia.epstein@terviseamet.ee
Kai Raska peaspetsialist 794 3518 kai.raska@terviseamet.ee
Pille Märtin peaspetsialist pille.martin@terviseamet.ee
Tair Salong spetsialist (laotööline) tair.salong@terviseamet.ee
Tatjana Salnikova vaktsiinispetsialist 794 3745 tatjana.salnikova@terviseamet.ee

Gripikeskus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Olga Sadikova peaspetsialist 794 3549 olga.sadikova@terviseamet.ee

Tartu labor

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Mari Reinik laborijuhataja 5820 8617 mari.reinik@terviseamet.ee
Asso Kangro juhtivspetsialist asso.kangro@terviseamet.ee
Ene Topp sanitar
Getlin Kartau vanemspetsialist getlin.kartau@terviseamet.ee
Irmen Alekand klienditeenindaja 5809 3071 irmen.alekand@terviseamet.ee
Jaanika Mölder vanemspetsialist jaanika.molder@terviseamet.ee
Kaia Oks vanemspetsialist kaia.oks@terviseamet.ee
Kaisa Mihklepp vanemspetsialist kaisa.mihklepp@terviseamet.ee
Kalev Lajal autojuht-proovivõtja kalev.lajal@terviseamet.ee
Katrin Leping laborandi abi
Krõõt Arbo vanemspetsialist 5808 0239 kroot.arbo@terviseamet.ee
Luisa Uibo laborandi abi
Maire Zeiger vanemspetsialist 5808 0239 maire.zeiger@terviseamet.ee
Peeter Laumann juhtivspetsialist peeter.laumann@terviseamet.ee
Peeter Saarelaid vanemspetsialist 5809 1681 peeter.saarelaid@terviseamet.ee
Reet Link vanemspetsialist reet.link@terviseamet.ee
Riina Leis kvaliteedijuht 5809 3215 riina.leis@terviseamet.ee
Ülle Lassi laborant ulle.lassi@terviseamet.ee

Keskkonnatervise osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Leena Albreht osakonnajuhataja 794 3525 leena.albreht@terviseamet.ee
Kaili Sillamaa peaspetsialist 794 3544 kaili.sillamaa@terviseamet.ee
Kristiina Kuningas peaspetsialist 794 3547 kristiina.kuningas@terviseamet.ee
Kristina Aidla peaspetsialist 794 3527 kristina.aidla@terviseamet.ee
Lauri Liepkalns peaspetsialist 794 3536 lauri.liepkalns@terviseamet.ee
Märten Lukk nõunik 794 3504 marten.lukk@terviseamet.ee
Natalja Šubina nõunik 794 3702 natalja.subina@terviseamet.ee
Olga Gurjanova peaspetsialist 794 3528 olga.gurjanova@terviseamet.ee
Rasmus Pruus peaspetsialist 5846 1068 rasmus.pruus@terviseamet.ee

Kesklabor

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Aare Reinsalu autojuht-proovivõtja aare.reinsalu@terviseamet.ee
Kaisa Kuusik klienditeenindaja 794 3603 kaisa.kuusik@terviseamet.ee
Kaja Oras klienditeeninduse juht 794 3673 kaja.oras@terviseamet.ee
Marija Ivanova klienditeenindaja 794 3660 marija.ivanova@terviseamet.ee
Natalja Holstinina peaspetsialist 794 3607 natalja.holstinina@terviseamet.ee
Natalja Krahman klienditeenindaja 794 3610 natalja.krahman@terviseamet.ee
Piret Aru klienditeenindaja 794 3600 piret.aru@terviseamet.ee

Füüsikalabor

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Sergei Rušai laborijuhataja 794 3539 sergei.rusai@terviseamet.ee
Ardo Urmet vanemspetsialist 794 3537 ardo.urmet@terviseamet.ee
Jaan Mell vanemspetsialist-kvaliteedijuht 794 3538 jaan.mell@terviseamet.ee

Keemialabor

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Aare Laht laborijuhataja 794 3604 aare.laht@terviseamet.ee
Aleksandra Kuznetsova vanemspetsialist 794 3619 aleksandra.kuznetsova@terviseamet.ee
Anneli Heinla vanemspetsialist (veegrupp) 794 3629 anneli.heinla@terviseamet.ee
Anu Umbleja vanemspetsialist (õhugrupp) 794 3608 anu.umbleja@terviseamet.ee
Ekaterina Eydemiller sanitar (veegrupp)
Ilme Lõiveke vanemspetsialist (toidugrupp) 794 3609 ilme.loiveke@terviseamet.ee
Ilona Honga juhtivspetsialist (toidugrupp) 5846 0505 ilona.honga@terviseamet.ee
Ines Väliste vanemspetsialist (veegrupp) 794 3629 ines.valiste@terviseamet.ee
Irina Epold juhtivspetsialist (veegrupp) 5843 7058 irina.epold@terviseamet.ee
Jelena Velvelt vanemspetsialist (toidugrupp) 794 3609 jelena.velvelt@terviseamet.ee
Konstantin Kislitsõn juhtivspetsialist (õhugrupp) 5843 9342 konstantin.kislitson@terviseamet.ee
Kristina Kall vanemspetsialist (toidugrupp) 794 3616 kristina.kall@terviseamet.ee
Leili Hiiesalu kvaliteedijuht 794 3602 leili.hiiesalu@terviseamet.ee
Ljubov Pronina sanitar (toidugrupp)
Marleen Alttoa vanemspetsialist (õhugrupp) 794 3608 marleen.alttoa@terviseamet.ee
Natalia Milvek laborant (veegrupp) 794 3629 natalia.milvek@terviseamet.ee
Olga Milner vanemspetsialist (veegrupp) 794 3629 olga.milner@terviseamet.ee
Olga Nemvalts vanemspetsialist 794 3619 olga.nemvalts@terviseamet.ee
Renate Aavik vanemspetsialist (toidugrupp) 794 3616 renate.aavik@terviseamet.ee
Sofia Annikova vanemspetsialist (õhugrupp) 794 3605 sofia.annikova@terviseamet.ee
Svetlana Višnjakova laborant (toidugrupp) 794 3612 svetlana.visnjakova@terviseamet.ee
Tatjana Konjahhova vanemspetsialist (toidugrupp) 794 3612 tatjana.konjahhova@terviseamet.ee
Tiina Ailt vanemspetsialist (veegrupp) 794 3628 tiina.ailt@terviseamet.ee

Nakkushaiguste labor

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Külli Rae laborijuhataja 794 3671 kulli.rae@terviseamet.ee
Anne Järva vanemspetsialist 5695 9488 anne.jarva@terviseamet.ee
Irina Norbak-Nurmbah sanitar irina.norbak-nurmbah@terviseamet.ee
Jelena Uspenskaja laborant 794 3664 jelena.uspenskaja@terviseamet.ee
Jelena Viktorova vanemspetsialist 794 3658 jelena.viktorova@terviseamet.ee
Kaie Otsmaa vanemlaborant 794 3652 kaie.otsmaa@terviseamet.ee
Kaie Päll juhtivspetsialist 794 3635 kaie.pall@terviseamet.ee
Liliana Kozlova laborant 794 3664 liliana.kozlova@terviseamet.ee
Ljudmilla Šihhaljova laborant 794 3664 ljudmilla.sihhaljova@terviseamet.ee
Marina Kotova laborant 794 3664 marina.kotova@terviseamet.ee
Marliin Koolmeister laborispetsialist 794 3653 marliin.koolmeister@terviseamet.ee
Nadežda Taidonova laborant 794 3664 nadezda.taidonova@terviseamet.ee
Natalia Rodjukova laborant 794 3664 natalia.rodjukova@terviseamet.ee
Pille Agu vanemspetsialist 5695 9488 pille.agu@terviseamet.ee
Rita Peetso juhtivspetsialist 794 3661 rita.peetso@terviseamet.ee
Svetlana Rudõka vanemspetsialist 794 3667 svetlana.rudoka@terviseamet.ee
Svetlana Vaseha sanitar svetlana.vaseha@terviseamet.ee
Tatjana Noskova laborant 794 3664 tatjana.noskova@terviseamet.ee
Tatjana Skopitš laborant 794 3664 tatjana.skopits@terviseamet.ee

Kemikaaliohutuse osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Enda Veskimäe osakonnajuhataja 794 3552 enda.veskimae@terviseamet.ee
Aigi Lahe peaspetsialist 794 3551 aigi.lahe@terviseamet.ee
Anna Amelkina peaspetsialist 794 3557 anna.amelkina@terviseamet.ee
Anu Meriste peaspetsialist 794 3562 anu.meriste@terviseamet.ee
Helen Sulg peaspetsialist 5668 0015 helen.sulg@terviseamet.ee
Jaanika Aavik peaspetsialist 794 3559 jaanika.aavik@terviseamet.ee
Kaja Ilmarinen peaspetsialist 794 3553 kaja.ilmarinen@terviseamet.ee
Merike Nugin peaspetsialist 794 3555 merike.nugin@terviseamet.ee
Piret Kuld peaspetsialist 794 3561 piret.kuld@terviseamet.ee
Raili Moldov peaspetsialist 794 3560 raili.moldov@terviseamet.ee
Riina Lahne peaspetsialist 794 3554 riina.lahne@terviseamet.ee
Sandra Käosaar peaspetsialist 794 3558 sandra.kaosaar@terviseamet.ee

Mürgistusteabekeskus

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Mare Oder keskuse juht 694 3884 mare.oder@terviseamet.ee
Aet Variksoo õde-konsultant 794 3550 aet.variksoo@16662.ee
Esta Kõomägi õde-konsultant 794 3550 esta.koomagi@16662.ee
Maret Niinepuu õde-konsultant 794 3550 maret.niinepuu@16662.ee
Mariann Mereküla õde-konsultant 794 3550 mariann.merekula@16662.ee
Õnne Luik õde-konsultant 794 3550 onne.luik@16662.ee
Ruth Kastanje õde-konsultant 794 3550 ruth.kastanje@16662.ee
Toomas Strelnieks õde-konsultant 794 3550 toomas.strelnieks@16662.ee

Kemikaali ja tooteohutuse büroo

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Marina Karro büroo juhataja 794 3530 marina.karro@terviseamet.ee
Annemari Linno peaspetsialist 794 3519 annemari.linno@terviseamet.ee
Marilin Lutsoja peaspetsialist 794 3512 marilin.lutsoja@terviseamet.ee
Natali Promet peaspetsialist 794 3533 natali.promet@terviseamet.ee