Uudis

10.05.17 12:29

Kolimisega seoses muutusid mõnede osakondade telefoninumbrid

Terviseameti Tallinnas asunud osakonnad ja Põhja talitus on tänaseks kolinud kokku uude büroohoonesse aadressil Paldiski mnt 81.

Kolimisega koos on muutunud osade osakondade ja Põhja talituse telefoninumbrid. Uued numbrid algavad senise "6" asemel reeglina nüüd numbriga "7". Näiteks varasemalt kasutusel olnud telefoninumbri 6 943 546 asemel tuleb nüüdsest valida number 7 943 546.

Muutmata ehk samaks jäid erakorralise meditsiini-, esmatasandi tervishoiu- ning tervishoiutöötajate ja tegevuslubade registri osakondade telefoninumbrid.

Lähipäevadel võib olla probleeme meie töötajate telefonil tabamisega, sest kõik uued numbrid ei ole jõudnud veel meie kontaktide andmebaasi ja kõikide telefonide ühendusi ei ole suudetud veel korrektselt tagada. Soovitame probleemi ja kiirete küsimuste korral saata e-mail ja teiega võetakse esimesel võimalusel ühendust.

Paldiski mnt 81 uues büroohoones Tallinnas on tänasest koos varem Hiiul asunud Terviseameti järelevalve osakond ja Põhja talitus koos sanitaarkarantiini bürooga. Gonsiori tänaval tegutsenud esmatasandi tervishoiu-, erakorralise meditsiini- ja tervishoiutöötajate ja tegevuslubade registri osakonna, kemikaali osakonna ning mürgistusteabekeskuse töötajad.

Terviseameti uksed on avatud igal tööpäeval kella 8.-16.00-ni.


 
Viimati uuendatud:  reede, 9 juuli 2010 17:12