Kasutajatugi

Biotsiidi kasutajatugi - Biotsiidimääruse (BPR) kohta saab küsimusi esitada AINULT KIRJALIKULT kasutajatoe kodulehekülje Esita küsimus vormi kasutades! 

Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse (EL) nr 528/2012, mis käsitleb biotsiidide turul kättesaadavaks tegemist ja kasutamist, alusel loovad liikmesriigid riikliku kasutajatoe, et anda nõu taotlejatele ning muudele huvitatud isikutele nende määrusest tulenevate ülesannete ja kohustuste kohta.

Eesti ametlik biotsiidi kasutajatoe kodulehekülg asub aadressil  http://bpr.sm.ee/ ning tekkivaid küsimusi saab esitada kirjalikult sealse Esita küsimus vormi kaudu. Biotsiidi kasutajatugi on keskendunud vastama küsimustele lähtuvalt biotsiidimäärusest:

•määruse sätete kohta;
•selgitamaks ettevõtja määrusest tulenevaid kohustusi;
•juhenddokumentide kohta.

Esitatud küsimustele vastatakse kümne päeva jooksul. Vastused küsimustele on soovitusliku iseloomuga ega ole juriidiliselt siduvad. Lõpliku otsuse igal konkreetsel juhtumil langetab ikkagi ettevõtja ise. Mida täpsemalt esitatakse küsimus, seda asjakohasemalt saab ka vastata. Ettevõtjat ja tema tegevust identifitseerivaid andmeid menetletakse konfidentsiaalselt ning ei avalikustata kolmandatele osapooltele.

 
Viimati uuendatud:  kolmapäev, 21 detsember 2016 15:51